Önlükler

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

FırsatlarKATEGORİDE ÇOK SATANLAR


HTML İçerik

En Ucuz Garson Önlükleri, Mutfak Önlüğü ve Cafe Önlükleri

Salon Giyim mutfak kıyafetleri kategorisinde bir çok ürün modeli ile hizmet vermektedir. Bu ürünlerden en çok talep görenlerin başında Garson ve Servis önlükleri gelmektedir. Garson önlükleri belden bağlamalı ve boyundan askılı olmak üzere ikiye ayrılır.

Boyundan askılı önlüklerin askı kısımları ayarlanabilir yada sabit üretilebilir. Aynı zamanda Otel ve restoran gibi işletmelerde özellikle servis personeli için baskılı ve logolu garson önlükleri tercih edilmektedir. Cafe önlükleri olarak ta bilinen garson önlüğü kontrast renklere sahiptir. Ön kısım da bulunan cepli modeller ve cepsiz modellerde tercih edilebilir.

Firma Logolu boyundan askılı önlük modellerinde diz altına kadar uzanan önlükler gibi diz üstü yani yarım garson önlükleri de mevcuttur . Garson önlükleri nde belden bağlamalı modellerde uygun fiyatlarla satılmaktadır . Belden bağlamalı cafe önlükleri yarım, tam ve kısa modellerden oluşmaktadır . Ön kısımlarında cep mevcuttur . Bir çok model de kuşaklar ön kısıma uzanarak bağlanır. 

En Ucuz Garson Önlükleri, Mutfak Önlüğü ve Cafe Önlükleri