KG01 Belden Bağlamalı Garson Önlüğü

6 Renk Seçeneği
Ürün Kodu : SLN-KG01
22,90 TLKG01 Belden Bağlamalı Kısa Garson Önlüğü

NOT :
ÜRÜNLERİNİZE FİRMA LOGONUZU BASTIRABİLİRSİNİZ. FİRMA LOGONUZU TARAFIMIZA ULAŞTIRARAK ÖRNEK TASARIMLARI TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

 

Belden Bağlamalıdır
Alpaka Kumaştır.
Ön kısımlarında cep mevcuttur
Baskı ve nakışa uygun dur .
Cafe ve Restauranlar için idealdir.
Garson önlüğü dür.

Salon giyim ismarketim.com markalarından bir tanesidir. 
Otel ve restaurant lar da en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürün bildiğiniz gibi önlüklerdir. Bu önlükler belden bağlamalı olduğu gibi boyundan askılı modelleri de mevcuttur. Cafe ler özellikle personel kıyafetlerine dikkat eden kuruluşlardan biridir. Müşteri memnuniyeti ve kurumsallık adına iş kıyafetlerine bu konu da özen göstermektedirler . Belden bağlamalı önlükler kısa, yarım ve uzun önlükler olmak üzere üçe ayrılır. Servis personel kıyafetleri iş sektörüne ve kurumsallığa göre değişmektedir . Bazı işletmeler uzun garson önlüklerini tercih ederden farklı firmalar yarım yada kısa belden bağlamalı önlükleri tercih edebilir. Belden bağlanmalı önlüklerde ön kısımda cep yer almaktadır. Adisyon yada para taşımak için kullanılan bu cepler aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. 

Belden bağlamalı önlüklerin ön ve yan kısımlarına firmaların logo ları yada isimleri baskı yapılabilir. Nakış da yapılabilen belden bağlamalı önlükler farklı modeller de ve renklerde üretilebilir. Örneğin farklı renk kombinasyonları da uygulanabilen önlükler özellikle son dönemde adını sıkça duyduğumuz kahve satışı yapan firmalar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Belden bağlamalı önlükler oldukça kullanışlıdır . Bel kısımları istenilen ölçüde ayarlanabilir. Leke ve kir tutmayan belden ve boydan önlükler de bedenler standarttır . Ancak istenildiğin de bay ve bayanlar için özel kalıplarda üretim yapılabilir. Örneğin bayan garson kıyafetlerinde bedenler genellikle belden oturtma dır . Standart beden dışından istenilen özel bedenler için önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

Ürün Etiketleri :  garson önlükleri, garson önlüğü fiyatları, garson iş elbiseleri, iş önlüğü, garson elbisesi, garson kıyafetleri fiyatları,

 

, garson önlük modelleri, baskılı garson önlüğü, toptan garson önlüğü, mutfak önlüğü modelleri, mutfak önlüğü dikimi,mutfak önlüğü kalıbı, mutfak önlüğü yapımı, mutfak önlüğü modeli, örgü mutfak önlüğü, kişiye özel mutfak önlüğü, erkek mutfak önlüğü, aşçı kıyafetleri, aşçı önlüğü, aşçı elbiseleri, mutfak önlükleri, iş önlükleri, aşçı önlükleri fiyat, bayan aşçı önlükleri, aşçı ceketleri,


POPÜLER ÜRÜNLER