HASTANE ÜNİFORMALARI

Markalar

Fiyat Aralığı

Ürün Puanı

Fırsatlar


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


HTML İçerik

HEMŞİRE FORMALARI, DOKTOR TAKIMLARI VE MEDİKAL HASTANE ÜRÜNLERİ

Medikal forma üreten işmarketim bir çok model ile hizmet vermektedir. özellikle hemşire forma üretiminde ve satışında faaliyet gösteren firmamızda bir çok model mevcuttur . Hemşire formaları terikotan ve alpaka kumaşlarından üretilmektedir. Hastane personellerinin rahat kullanımları için üretilen kıyafetler desenli ve düz modeller olarak üretilmiştir. Hastane kıyafetlerinde özellikle baskılı ve baskısız modeller üretilmektedir. Baskılı ve baskısız modeller için detaylar aşağıda yer almaktadır 

HEMŞİRE FORMALARI

Hemşire formaları hastanelerde sayısal anlamda en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan modellerdir. Hemşire formaları ağırlıklı olarak V yaka olarak kullanılır. V yaka hemşire formalarında terikoton ve alpaka kumaş kullanılır. Terikoton daha ince kumaştan üretilmiştir. Bir çok renk seçeneğine sahiptir. Lacivert, Bordo, Yeşil, Kırmızı ve pembe gibi bir çok renk seçeneği tercih edilmektedir. Alpaka kumaşlarda da özellikle beyaz renk tercih edilmektedir. hemşire takımlarının kalıpları fit yani slim kesimdir. Bedenleri S - M - L - XL - 2XL dır. Bu bedenler boy ve kilo ile doğru orantılıdır. Yan kısımlarında kullanışlı iki adet cep mevcuttur . Cep kısımları biyeli modeller de garnitür desenlidir. Düz hemşire formalarında ise cepler de aynı renk biye kullanılmıştır. V yaka olan üst kısımda ise sol tarafta cep mevcuttur. Cep kısmında dilerseniz isim yada logo baskısı yapılabilir. ismarketim.com da hemşire formaları isim baskıları ÜCRETSİZ dir. 

DOKTOR FORMALARI

Doktor takımları da aynı hemşire formaları gibi alpaka ve terkiton kumaş gibi iki farklı kumaştan imal edilmiştir. Doktor formaları alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Alt pantolonların bel kısımları lastiklidir. Lastik kısımları bel kısmını sıkmamaktadır. Yan kısımlarında iki adet cep bulunmaktadır. Arka kısımların da iki adet cep bulunmaktadır. Üst kısım da yine hemşire formaların da olduğu gibi V yakalıdır. V yaka üstlerde sol göğüsünde tek cep bulunmaktadır . Yan kısımlarında da iki adet cep bulunmaktadır .