Site Yapısı ve Haritası
 

İş Kıyafetleri ( Polar Şallar, Garson Önlükleri, Ortopedik Terlikler )

Sektörün ihtiyaç duyduğu tüm iş elbisilerine genel olarak verilmiş kategoridir. Bu kategori altında bir çok alt kategori bulunmaktadır . Özellikle Fabrika Grubu ve diğer sektörlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler üretilmektedir. İş Üniformalarının tamamı baskılı yada nakışlı olarak firma logosu eklenerek işleme alınır. Alt kategorilerde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

Teknik Üniformalar

Bu üniforma grubunda bir çok çeşit bulunmaktadır . İş ceketleri, Polo Yaka Thsirtler, İş yelekleri ve Polar ürünler bunların başında gelmektedir. Özellikle Thsirt ve Sweatshirt ürünlerinde farklı renk ve model de ürünler üretilmektedir. Polo yaka thsirtler fit yani slim kesimdir. Kumaşları 30 derece li yıkamalar da çekme yada daralma yapmamaktadır . Baskıya müsait olan bu ürünler de sol göğüs ve sırt kısımlarına firma logolarınızı baskı yada nakış yaptırabilirsiniz.
 

İş Ceketleri

Fabrika grubu ürünlerinin başında İş ceketleri gelmektedir. Genellikle 16/12 pamuk gabardin kumaştan üretilen bu ürünler de kış mevsimi içinde 7/7 kumaş kullanılmaktadır . Gabardin iş ceketlerinde üst kısımda bir adet yan kısımlarında ise ikişer adet cep mevcuttur. İç astar kısımları da yine gabardin kumaş yada astar kullanılmaktadır .

Thsirt & Sweetshirt

Sektörde en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında Thsirt ve Sweetshirtler gelmektedir. Özellikle Kafeterya, Restaurant, Cafe, Otel, Fabrika gibi işletmeler de yaz sıcaklarında hem şık görünümlü hemde personel açısından rahat ürünlerdir. V Yaka, Sıfır thsirtlerde bu ürünler arasındadır . Sweetshirt ürünleri de kış kullanımı için oldukça tercih edilmektedir. iki iplik yada üç iplik kumaştan üretilen ürünler uzun kolludur .

İş Yelekleri

Özellikle soğuk ortamda çalışan personellerin tercih ettiği ürünler yeleklerdir. Gabardin kumaştan üretilen yelekler de bir çok renk ve model bulunmaktadır. İç kısımlarında Polar yada kapitone kullanılmaktadır . Yeleklerin yine iç kısımlarında bir cep , sol göğsünde tek cep ve yan kısımlarında ikişer adet cep bulunmaktadır . İş Yeleklerin de Gabardin, Kanvas, Bondit, Tafetta gibi özel kumaşlar tercih edilmektedir. 

Polar Ceketler

Polar ceketler de en çok tercih edilen modeller Kolej montları dediğimiz ön kısımları çıtçıtlı yada fermuarları sportif ceketlerdir. üç iplik kumaştan imal edilen Polar ceketler de sırt ve sol göğüs kısımları nakış ve baskıya uygundur . Firma logoları arma şeklinde de uygunabilmektedir. Slim kalıplarda üretine kolej polar montlar firmaların sevkiyat ve pazarlama personelleri için ideal bir iş kıyafetidir.

Otel & Restaurant

Bu kategori de daha çok hizmet sektörü için üretilen ürünler yer almaktadır . Özellikle Turizm ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Otel, Hotel ve restaurant gibi işletmeler de kurumsal kimlik adına iş kıyafetleri kullanılmaktadır . Mutfak kıyafetleri bu ürünlerin başında gelmektedir. Aşçı ceketleri, aşçı pantolonları garson önlükleri, garson elbiseleri, cafe gömlek ve önlükleri gibi bir çok segmen te ürün bulunmaktadır . Yine otel kıyafetleri arasında Housekeeping kıyafetleri, Doorman ceketleri gibi ürünler yer almaktadır .

Mutfak Kıyafetleri

Bu kategori hizmet sektörünün gıda alanınd afaaliyet gösteren firmalar için hizmet vermektedir. Otel ve Restaurantlar için ürünler üretimektredir. Özellikle Aşçı ceketleri, Aşçı pantolonları, Nakışlı Polar şallar ve Garson Önlükleri tercih edilmektedir. Tüm ürünlerde kullanılan kumaşlar genellikle poliviskon alpaka dır. Bunun yanında bahar gabardin türü kumaşlarda kullanılmaktadır. Önlükler kısa ve uzun modellerdedir. Aşçı ceketlerin de ise kısa ve uzun kollu modeller mevcuttur. Polar Şallar ise restaurant ve kafe gibi işletmeler de müşteriler için kullanılmaktadır. 

Otel Üniformaları

Otel gibi turizm işletmelerinde kullanılan bir çok ürün çeşidi mevcuttur. Spa kıyafetleri, housekeeping kıyafetleri bu ürünlerin başında gelmektedir. HK ismi ile kısaltılan housekeeping kıyafetlerinde bay ve bayan temizlik ve kat görevlileri için ürünler üretilmektedir. Bu ürünler genellikle alpaka kumaştan üretilmiştir. Spa kıyafetleri ise otellerin spa ve güzellik merkezleri için kullanılmaktadır .

Hastane & Klinik

Medikal sektör ürünleri bu alt kategori de listelenmiştir. Hemşire ve doktor kıyafetleri hastane ve klinik kıyafetlerin başında gelmektedir. Özellikle Hemşire Forması, Doktor takımı gibi ürünler ilgi görmektedir. Hemşire formalarında bir çok renk ve model mevcuttur . Desenli hemşire formaları, çiçekli formalar ve düz formalar rağbet görmektedir. Doktorlar için de V yaka takımlar doktor takımları üretimimizde bulunmaktadır . Doktor ve Hemşire Formalarının hepsi nakış ve baskıya uygundur . 

Doktor ve Hemşire Formaları

Medikal sektöründe en çok tercih edilen ürün grubu doktor ve hemşire formalarıdır. V yaka olarak üretilen ürünlerde kullanılan kumaşlar alpaka ve terikontudr. Terikoton kumaş alpaka kumaşa nazaran daha ince olmasına rağmen kumaş özelliği olarak ta terletme yapmaz. Yıkamalarda çekme yada daralma yapmaz. V yaka hemşire formaları aynı zaman da baskı ve nakışa uygundur . Sol göğüs ve sırt kısmına hastaneler için firma logoları baskı ve nakış yapılabilir.