Dr Ortopedik Doktor ve Hemşire Terliği K201

Ürün Kodu : PFT-0001
69,90 TLDr Sabo Ortopedik Doktor ve Hemşire Terliği K201

Bu ürün için ödenecek max. KARGO BEDELİ 1 adet için 4,50 TL dir.

  • Dış Kısmı Sun Deri den üretilmiştir. Eskime yapmaz ve dayanıklıdır.
  • Tabanı Yüksektir. Bayanlar için idealdir.
  • Ayak sağlığı için uygundur ve ayak yapısına anatomisine uygun bir şekilde üretilmiştir.
  • Tabanı kaymaz maddeden üretilmiştir. Koku yapmaz sağlıklıdır
  • Tam ortopedik üründür. Ayak ve Bilek ağrıları için ortopedik özellik taşımaktadır
  • Özellikle Hastane personelleri, Aşçı ve garsonlar, temizlik personelleri için üretilmiştir.
  • Bir çok sektörde kullanım için uygundur . Farklı renk seçenekleri mevcuttur .
  • Ürün renkleri :  Lacivert - Beyaz - Siyah
  • Numaralar : Bayan / 35-36-37-38-39-40 Erkek / 41-42-43-44-45

Dr. Sabo terlikler özel üretimdir ve tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır . Fabrikasyon üretim değildir. Dış kısmı suni deriden üretilen Sabo Terlik oldukça rahat ve kullanışlıdır . Suya ve hava şartlarına dayanıklı olması için dış kısmı özel bir katman ile güçlendirilmiştir.
Taban kısmı yüksektir. Yüksek taban ayağınızın yere olan mesafesini azalttığından dolayı vücudun baskısını ortopedik tabana yayarak ayakta rahatlık sağlamaktadır. Bay ve bayan kullanıcılar için Yüksek taban önem arz etmektedir.Aynı zamanda Sabo terlik ayak anatomisinin tüm ihtiyaçlarını karşılaması için üretilmiştir. Topuk dikeni, ayak ve bilek ağrıları, varis ağrıları için sabo terlik en iyi seçimdir.

Kullanılan Sektörler
Sabo terlik bir çok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır . Özellikle hastane sektöründe zorunludur. Hemşire ve Doktor Terlikleri arasında sabo terlik, sandalet kullanımı oldukça yaygındır . Dr Sabo ürünleri Hastane Terlikleri alanında en iyi üründür. Hemşire terlikleri genellikle renkli modellerden üretilmektedir. Kullanılan Hastane Kıyafetine uygun tercih edilen Hemşire terlikleri farklı renk seçenekleri ve numaraları ile satışa sunulmuştur. Medikal terlikler, bir çok alanda kullanılır. Ameliyat terliği olarak bu terlik modeli tercih edilmez . Bu kategori için farklı bir ürün seçmeniz gerekir.

Ortopedik Sabo terlikler Mutfak kategorisinde de sıkça kullanılmaktadır . Özellikle Aşçı terlikleri, Yardımcı aşçı terlikleri olarak ta adlandırılan sabo terlikler mutfak terlikleri kategorisinde satılmaktadır. Kaymaz tabanı sayesinde sulu ortamlara dayanıklıdır . Bulaşıkçıların kullandığı terlikler de bu terliklerdir.

Sabo terlikler tam anlamıyla ayak sağlığınız için üretilmiştir. En uygun ortopedik terlik sizin ayak anatominize ve kullandığınız yere göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız Tam ortopedik doktor ve hemşire terliklerini toptan fiyatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır . En uygun Dr Sabo Ortopedik Doktor ve Hemşire Terliği ni toptan fiyatlarla alabilirsiniz.

Etiketler : Sabo terlik fiyatları, en uygun sabo terlik, toptan sabo terlik, aşçı terlikleri, hemşire terlikleri, hastane terlikleri, medikal terlikleri, sabo terlik modelleri, bayan ortopedik sabo terlikler, hemşire ve doktor terlikleri, temizlikçi terlikleri, ameliyat terlikleri, çiçekli terlikler, örgülü terlikler

Dr Sabo Ortopedik Doktor ve Hemşire Terliği K201


POPÜLER ÜRÜNLER