Baskılı ve Nakışlı Kafeterya Polar Şalı

Ürün Kodu : PLR-01
25,00 TLBaskılı ve Nakışlı Kafeterya Polar Şalı 

Ürün Özellikleri

 

Mevcut Renk  : Siyah

 

  • Ürün 1.kalite antipilling tüylenmez kumaştan üretilmiştir.
  • 200 gr - 220 gr arasında kumaş kullanılır.
  • 30 derece yıkamalar da Logo baskı ve kumaş da sorun yaşanmamaktadır .
  • Kafeterya, Cafe, Çay Bahçeleri, restaurant ve Otel gibi işletmeler de tercih edilir.
  • Ölçüleri Boy : 170 cm  - En : 60 cm dir.
  • Minimum Adet satınalma adedi 30 dir . 30 adet altı için sipariş verilememektedir.
  • 10 adet seçilen ürünlerde Logo baskılarında Bas-Kes baskı kullanılmaktadır
  • 30 adet ve üzeri alımlarınız da talebinize uygun olarak Nakış işleme yapılmaktadır. 30 adet ve üzerinde ki alımlarınızda Nakış için logonuzu gönderebilirsiniz.
  • Siparişiniz de Logonuzu tarafımıza göndererek Örnek tasarımı yine ÜCRETSİZ olarak isteyebilirsiniz.


Son zamanlar sa rağbet gören Polar Şal ürünleri özellikle soğuk havalarda işletmelerin kurtarıcısı olmuştur. Soğuk havalarda müşterilerin açık alanda üşümemeleri için kullanılan Polar Şallar baskılı ve nakışlı olarak üretilmektedir. Polar kumaş özelliği itibarı ile pamuk yani cotton özelliği taşımaktadır . Promosyon ürün olarak ta kullanılan şallar da bir çok renk seçeneği mevcuttur . Genelde koyu renk tercih  polar şalların gramajları birbirinden farklıdır . Hafif gramajlı polar şallar daha çok promosyon olarak kullanılırken gramajı yüksek tabir edilen kumaşlar ise Cafe ve Restaurantlarda kullanılır.
 

Polar Şalların yapııs oldukça yumuşaktır. Yapısı gereği sıcak tutma özelliği vardır . Tüylenmez Polar Kumaştan üretilen şallar yanmaz özelliği de taşımaktadır . Serin Geçen Yaz akşamlarında da polar kumaş özelliği taşıyan ürünler kullanılır. 1. Kalite antipilling tüylenmez kumaş diğer kumaşlardanm oldukça farklıdır . Tüylenmez kumaş aynı zamanda alerji yada solunum yetersizliği çeken kullanıcılar için kullanılması zorunlu bir kumaş türüdür. Polar Şal Ölçüleri kullanım yeri ve amacına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle tercih edilen Polar Şal ölçüleri Cafe ve Restaurantlar için  170 cm X 60 cm dir. Bu ölçü şalı kullanan kişinin sırt kısımlarını da tamamen örtmektedir. 200 -220 Gr polar ile 280 Grarasında gramajın dışında bir farklılık yoktur . 

Polar Şallarda firma ve işletme logoları iki farklı şekilde uygulanır. Özellikle son zamanlarda Bas-Kes yada Transfer Baskılar tercih edilmektedir. 30 derece de yıkamalarda renk solması yapmamaktadır . Diğer Logo işleme türü ise Nakış İşlemedir. Nakış işleme tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Ancak nakış işlemelerin belirli adetler ile sınırlanması olması kullanıcıları baskı sistemlerini kullanmalarına yönlendirmektedir. 

Sayıları son zamanlarda oldukça fazla artan Polar Şallar Kafeterya , Cafe, Restaurant ve Otel gibi işletmelerde tercih edilmektedir. Kafeterya ve Restaurantlar da işletme dışında ki masa ve konaklama yerlerinde yani açık havalarda oturmak isteyen müşteriler soğuyan havalara karşı bu ürünleri talep etmektedir. Sigara tüketiminin de yoğun olduğu bu işletmelerde dışarı da üşümeye engel olacak aksesuarlar aramaktadırlar. 

Polar şallarda kullandığımız kumaşlar yerli üretimdir. 1.Kalite antipilling kumaştan üretilmektedir. 


Ürün Etiketleri : Toptan Nakışlı  Polar Şal Cafe Şalları, Kafeterya Şalları, nakışlı ve baskılı cafe ve kafeterya şalları, müşteri şalları, polar şal fiyatları, polar şallar, polar,polar şal,polar şal fiyatları,şal fiyatları,cafe şal,promosyon şal,ucuz şal,polar şal toptan,polar şal imalat,polar toptan,toptan şal fiyatları,şal imalatı,düğün şalı,cafe şalı,otel için şal,yazlık şal,kışlık şal,nakışlı polar şal

Toptan Baskılı ve Nakışlı Polar Şal


POPÜLER ÜRÜNLER